Zabiegi stomatologii estetycznej – który wybrać?

Wiele pacjentów chce mieć piękny oraz zdrowy uśmiech. Z tych powodów też coraz chętniej wybierana staje się stomatologia estetyczna. Na terenie Garwolina, Łukowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Siedlca oraz Sokołowa Podlaskiego można znaleźć wiele gabinetów, które pomagają spełniać marzenia i zadbać o zęby. Co należy wiedzieć odnośnie stomatologii estetycznej oraz co koniecznie wziąć pod uwagę?

Stomatologia estetyczna – co to?

Stomatologia estetyczna to gałąź medycyny, która zajmuje się poprawą stanu uśmiechu. W gabinetach można liczyć zarówno na diagnozowanie, jak i dobranie najlepszego sposobu i rozwiązanie wady. Dzięki stomatologii estetycznej można cieszyć się pięknym, zdrowym i pełnym uśmiechem bez względu na stan rzeczywistego uzębienia. 

Stomatologia estetyczna – kto się na nią decyduje?

Stomatologia estetyczna to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie lubią swojego uzębienia lub zmagają się z jego wadami. Rozwiązanie sprawdzi się także przy ubytkach oraz przebarwieniach uzębienia. Ze stomatologii estetycznej może skorzystać każdy, kto chce odzyskać piękny uśmiech.

Jakie są zabiegi stomatologii estetycznej?

Stomatologia estetyczna obejmuje wiele różnych zabiegów. 

  • Licówki – to zabieg naklejania na zęby bardzo cienkiej warstwy imitującej koronę. Zabieg wykorzystuje się by uzupełnić ubytki, a także przy przebarwieniach i krzywym kształcie naturalnych zębów.
  • Implanty – to specjalne śruby, które montuje się tam, gdzie brakuje zęba i umożliwiają założenie korony imitującej naturalny ząb.
  • Endodoncja – inaczej nazywana jest też leczeniem kanałowym. Zapobiega usunięciu zęba uzębienia.
  • Odbudowy kosmetyczne – umożliwiają zamaskowanie małych i dużych ubytków zębów.
  • Wybielanie zębów – zabieg likwiduje przebarwienia oraz przywraca piękny kolor.

Korzyści z wyboru stomatologii estetycznej

Do głównych zalet stomatologii estetycznej można zaliczyć zniwelowanie kompleksów związanych z uśmiechem. Osoby po zabiegu odczuwają dyskomfortu przy pokazywaniu zębów, które są białe, równe i wypielęgnowane. Wśród dostępnych zabiegów każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. 

Po czym poznać najlepszy gabinet?

Przy szukaniu odpowiedniego gabinetu powinno się wziąć pod uwagę parę najważniejszych parametrów. Dużą popularnością cieszy się klinika Dental House – stomatologia estetyczna na terenie Łukowa. Wyróżnia się ona głównie fachowym podejściem do klienta, doświadczonymi lekarzami oraz najnowszej generacji sprzętem. Kolejną mocną stroną jest także bogata oferta różnych zabiegów. Wieloletnia obecność na rynku i mnóstwo zadowolonych klientów jedynie potwierdzają, że warto wybrać Dental House.

Rekomendowane artykuły